Freak MMA

gale freak fight

FEN 27 – najciekawsze kursy bukmachera TOTALbet

Emocje w klatce, na trybunach i… u legalnego bukmachera TOTALbet! Tak zapowiada się gala sportów walki FEN 27, która już w sobotę odbędzie się w Szczecinie. Jakie są najlepsze zakłady na to wydarzenie? Zapraszamy na analizę kursów.

W walce wieczoru Mateusz Rębecki zmierzy się z Magomedem Magomedovem. To gratka dla miejscowych fanów, bo „Chińczyk” reprezentuje klub Berserkers Team Szczecin. Rębecki broni pasa mistrza kategorii lekkiej, a kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.37. Ten zakład cieszy się dużą popularnością wśród Graczy TOTALbet, którzy stawiają też na wygraną Rębeckiego przed czasem (kurs 1.52). Magomedov to bez wątpienia mocny przeciwnik, ale Rębecki liczy na angaż w UFC i takie starcie musi wygrywać.

Wcześniej do klatki wyjdą Wojciech Janusz i Adam Kowalski. Będzie to eliminator do walki o pas mistrza kategorii półciężkiej. Faworytem jest Janusz, który – podobnie jak Rębecki – reprezentuje Berserkerów. Notuje serię czterech zwycięstw i do pojedynku przystąpi pewny siebie. Kurs na wygraną Janusza wynosi 1.65.Adam Kowalski już raz zaskoczył kibiców na gali FEN, gdy pokonał przed czasem faworyzowanego Rafała Kijańczuka. Gracze, którzy postawią, że zaskoczy także Janusza, mogą pomnożyć stawkę przez 2.10 (lub dla wygranej przed czasem przez 3.45).

Sporą popularnością cieszą się także zakłady na walkę Katarzyna Lubońska – Eva Dourthe. Co ciekawe, w tym przypadku zagrania rozkładają się mniej więcej po równo, a nie jak zazwyczaj bywa na korzyść faworytki. Bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają Lubońskiej, a kurs na jej zwycięstwo wynosi 1.60. Skąd dużo zagrań na Dourthe? Z pewnością jest to doświadczona i dobrze wyszkolona zawodniczka, być może więc kurs 2.20 okazuje się kuszący dla znawców tematu.

Warto pojawić się w sobotę w Netto Arenie, gdzie TOTALbet wystawi swoje stoisko z atrakcjami i nagrodami dla kibiców. Dostępna będzie także transmisja w Super Polsacie i Polsacie Sport Extra i Polsat Sport Fight.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.