Freak MMA

gale freak fight

Fame MMA 9 – kursy bukmacherskie w Betclic

W legalnych zakładach bukmacherskich Betclic, czyli oficjalnego bukmachera organizacji FAME MMA znajdziemy ciekawą ofertę na przyszłe gale polskich freak fightów. W ofercie znajdziemy także zakłady długoterminowe na przyszłe gale Fame MMA.

Zwycięzca walkiKursKurs
Marcin Malczyński – Jakub “Kubańczyk” Flaus2.701.38
Paweł “Popek” Mikołajuw – Patryk “Kizo” Woziński1.125.00
Sylwester Wardęga – Kacper Blonsky2.101.65
Zusje Astafiewa – Kamila Pasiut4.251.15
Patryk “Patrykos” Domke – Paweł “Ponczek” Sikora2.201.60
Karolina Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska1.751.95
Oleg Riaszeńcew – Patryk “Ryba” Karaś1.821.82
Jakub Post – Mikołaj “Vanda” Rdzanek1.751.95

Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak fight z siedzibą w Poznaniu. Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, choć odbywają się także w innych dyscyplinach sportowych, podczas których walczą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów

Betclic, czołowy na polskim rynku legalny bukmacher został oficjalnym sponsorem federacji FAME MMA. Dla organizacji to niewątpliwy sukces, ponieważ Betclic to topowa europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od ponad roku prężnie działa również w Polsce.

Dołącz do Betclic pierwszym zakładem bez ryzyka nawet do 550 zł! Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod: LEGALNYPL, wpłacisz depozyt, obstawisz swój pierwszy kupon, a jeśli okaże się przegrany, otrzymasz cashback.W Betclic czeka na Ciebie najlepsza oferta na zakłady sportowe online, a zatem sporo możliwości, by cieszyć się z wygranej! Niezależnie od tego, jaki sport lubisz najbardziej, w Betclic znajdziesz coś dla siebie. Bogata oferta zakładów pozwoli Ci przeżywać sportowe emocje jeszcze lepiej.
Już teraz załóż konto i pamiętaj o kodzie rejestracyjnym LEGALNYPL.

Najlepszy kod promocyjny LEGALNYPL u bukmachera – tylko w Betclic!

Jak otrzymać swój pierwszy bonus ?

  1. 1) Naciśnij “zarejestruj się” i wypełnij prosty formularz
  2. 2) Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon w Betclic
  3. 3) Jeśli wygrasz zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, odbierasz cashback nawet do 550 zł!

Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 625 zł i odbierz aż 550 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

W obecnych czasach ogromną pomocą typera są wszelkiego rodzaju media społecznościowe oraz wiadomości dostępne w Internecie. Przed walką zawodnicy lubią chwalić się tym jak trenują. Jeśli profil instagramowy jednego z walczących jest pusty lub mało związany z treningiem może to coś znaczyć. Szczególnie jeśli wcześniej regularnie wrzucał zdjęcia z siłowni. Należy jednak uważać, gdyż nie jest to wiarygodne źródło informacji. Można je traktować tylko jako wskazówkę.

Ponadto, dużą role gra także wzrost i masa zawodnika oraz jego wiek, a co za tym idzie wytrzymałość i doświadczenie. Zanim zaczniemy obstawiać zakłady na sztuki walki musimy wziąć pod uwagę wszystkie możliwości.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.