Freak MMA

gale freak fight

Fame MMA 6 w Katowicach? Miasto prostesuje

Jak informują dziennikarze katowickiego oddziału “Gazety Wyborczej”, Fame MMA zaczęła szukać miejsca, gdzie gala mogłaby się odbyć. Prowadzone były rozmowy z firmą PTWP Event Center, która zarządza Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Na razie jednak umowa na wynajęcie obiektu nie została podpisana, a gala ma teoretycznie odbyć się już w sobotni wieczór (28 marca).

Wnosimy sprzeciw przeciwko takim działaniom i organizacji tej imprezy” – napisał do spółki PTWP Event Center Janusz Waląg, sekretarz miasta, czytamy na katowice.wyborcza.pl. – Pouczono też zarządcę MCK, że „wykorzystanie w ten sposób powierzchni MCK zagraża porządkowi publicznemu w związku z ogłoszonym stanem epidemii”. Ostrzegł też, że organizacja imprezy może spowodować naruszenie dóbr osobistych miasta. Na koniec wezwał do rezygnacji z organizacji wydarzenia.

– Czekamy na odpowiedź organizatora i potwierdzenie przez policję, służby sanitarno-epidemiologiczne lub Urząd Miasta Katowice jako koncesjodawcę, czy planowane przez Fame MMA prace mogą być przez nich realizowane bez naruszenia prawa. Jeżeli takiego potwierdzenia nie będzie, Międzynarodowe Centrum Kongresowe nie zostanie wynajęte – powiedział Marcin Stolarz, prezes PTWP Event Center 

źródło:twitter.com/SportZachodni

Decyzja jest taka, że realizujemy imprezę 28 marca! To nie jest nasza fanaberia. Jesteśmy normalnym zakładem pracy, za nami kilka miesięcy przygotowań i jeśli ona nie odbędzie się teraz, to nie odbędzie się już wcale. Przedsiębiorstwa muszą dalej funkcjonować, a pracownicy muszą mieć źródło przychodu. W rozporządzeniu jest paragraf 11 punkt 2, który jasno mówi: ograniczenia, o których jest mowa nie dotyczy zebrań i spotkań związanych z wykonywaniem czynności zawodowych lub zadań służbowych” – przekazał szef federacji FAME MMA Krzysztof Rozpara na łamach Super Expressu.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe znajduje się tuż obok katowickiego Spodka zdjęcie: katowice.eu

FAME MMA zapewnia środki ostrożności

– FAME MMA zapewnia, że w czasie nagrania będą zachowane wszelkie środki ostrożności. Ze względu na wprowadzenie stanu epidemii gala FAME MMA 6 odbędzie się wyjątkowo w studio, bez udziału publiczności. Pragniemy zapewnić, że podjęliśmy wszelkie środki ostrożności, by dostosować produkcję do obecnych nakazów i zapewnić bezpieczeństwo osobom realizującym projekt (badania lekarskie, maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące, czyszczenie oktagonu przed i po każdej z walk). 27-28 marca przez cały czas będzie nam towarzyszył wykwalifikowany zespół lekarski monitorujący stan zdrowia każdego z obecnych – oświadczono w poście na Facebooku.

Karta walk FAME MMA:

  • Marcin “El Testosteron” Najman vs Piotr “Bestia” Piechowiak
  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila “Zusje” Smogulecka
  • Wojciech Gola vs Marcin “Rafonix” Krasucki
  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Maciej Rataj
  • Jakub “Kubańczyk” Flas vs Mateusz “L-Pro” Łapot
  • Bartosz “Qbik” Kubik vs Cyprian “Cypis” Racicki
  • Dawid “Ambro” Ambroziak vs Maciej “Szewcu” Szewczyk
  • Alan “Alanik” Kwieciński vs Arkadiusz “Aroy” Tańcula

źródło: https://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,25824663,w-sobote-w-miedzynarodowym-centrum-kongresowym-maja-sie-odbyc.html#s=BoxLoKaImg1

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.