Freak MMA

gale freak fight

Fame MMA 6 – oficjalna karta walk

FAME MMA powraca do Częstochowy już 28 marca 2020 roku. W walce wieczoru zobaczymy zupełnie odmienioną Martę Linkiewicz, która zmierzy się z debiutującą Zusje. Co-main event to długo wyczekiwana walka Wojtek Goli i Rafonixa. Po szybkim i efektownym zwycięstwie do oktagonu powraca Marcin Najman, który na poprzedniej gali przyjął wyzwanie rzucone przez znanego kulturystę Piotra „Bestię” Piechowiaka. Niepokonany do tej pory Don Kasjo, stoczy kolejną walkę – tym razem ze znanym z programu „Ex Na Plaży” Maciejem Ratajem. Bilety dostępne na ticketos.pl (event 3047)

Karta walk na FameMMA 6

MAIN EVENT

Kamila ZUSJE Smogulecka vs
Marta LINKIMASTER Linkiewicz

Kamila Smogulecka, modelka znana z teledysków Donatana jako Luxuria Astaroth, powraca jako Zusje. Powraca z przytupem, walcząc na szóstej gali FAME MME. 26 października 2019 podczas gali Fame MMA 5 w Gdańsku ogłoszono, że 24-letnia Kamila Smogulecka stanie do walki z 26-letnią Martą Linkiewicz

Marta Linkiewicz zdobyła popularność w listopadzie 2015 roku, kiedy to pochwaliła się zbliżeniem ze znanymi amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd . Sama siebie określała mianem “patoinfluencerki” i “patostreamerki”. Marta Linkiewicz zadebiutowała na trzeciej gali Fame MMA, walcząc z Moniką “Esmeraldą” Godlewską. Podczas czwartej gali FAMEMMA przegrała z Sexmasterką, obecnie znaną jako Lil Masti.

CO-MAIN EVENT

Wojtek Gola vs Marcin RAFONIX Krasucki

Wojtek Gola ma 31 lat i pochodzi z Poznania. Studiował turystykę i rekreację. Jest zdobywcą tytułu Mistrza Polski w slopestyle’u oraz podwójnego tytułu Mistrza Czech. Zajął 7. miejsce na Mistrzostwach Świata SMX w Niemczech. W 2013 roku został uczestnikiem kontrowersyjnego programu Warsaw Shore. Przez 9. sezonów imprezował z Ekipą z Warszawy, czyli m.in.: Eweliną „Eweloną” Kubiak, Pawłem „Trybsonem” Trybałą, Elizą Trybałą, Pawłem Cattaneo i Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. W 2018 roku Gola odszedł z reality show. 30 czerwca 2018 Wojtek Gola wraz z youtuberem Michałem „Boxdel” Baronem, Rafałem Pasternakiem i Krzysztofem Rozparą zorganizowali pierszą gale mieszanych sztuk walki dla celebrytów, youtuberów, raperów i influencerów, czyli Fame MMA

Rafonix to pseudonim pochodzącego z Białegostoku Marcina Krasuckiego. Na swoim kanale przeprowadzał transmisjie z Tibii , Counter Strike: Globel Offensive czy Grand Theft Auto V. Oprócz gier na kanale Rafonixa znajdują się także vlogi. Znany z porywczego charakteru.

Marcin EL TESTOSTERON Najman vs Piotr BESTIA Piechowiak

Marcin Najman – polski pięściarz, zawodnik mieszanych sztuk walki i kick-boxer, promotor boksu, a także osobowość medialna. Dwukrotny wicemistrz Polski juniorów w kick-boxingu. W 2001 zadebiutował w boksie zawodowym. Zadebiutował w Fame MMA na poprzedniej gali, gdzie wygrał z Bonusem BGC czyli Piotrem Witczakiem

Piotr Piechowiak to kulturysta i były strongman. Będzie to jego debiut na Fame MMA

Maciej Rataj – Kasjusz DON KASJO Życiński

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński to celebryci, znany przede wszystkim z występów w programie MTV „Ex na plaży”. Kasjusz Życiński dopiero na trzeciej edycji Fame MMA zadebiutował w tej formule. Jak jednak wiadomo, jest to osoba uprawiająca amatorsko boks, dzięki czemu ma on na swoim koncie wiele stoczonych walk i całkiem pokaźną liczbę wygranych.

Maciej Rataj czyli ” Maciek z Ex na plaży” to jeden występujących w programie MTV „Ex na plaży Polska”

TBA vs TBA

Pozostałe walki zostaną ogłoszone już niebawem.

TBA vs TBA

Pozostałe walki zostaną ogłoszone już niebawem.

TBA vs TBA

Pozostałe walki zostaną ogłoszone już niebawem.

TBA vs TBA

Pozostałe walki zostaną ogłoszone już niebawem.

Wydarzenia FAME MMA 6

I konferencja FAME MMA 6

08.02.2020, godz. 18:00
Przyjdź osobiście lub oglądaj w serwisie FAMEMMA.TV

II konferencja FAME MMA 6

15.03.2020, godz. 18:00
Przyjdź osobiście lub oglądaj w serwisie FAMEMMA.TV

Meet&Greet, Media trening, Ważenie

27.03.2020, godz. 14:00
Spotkaj się z zawodnikami gali FAME MMA 6 lub oglądaj na oficjalnym kanale FAME MMA

Gala FAME MMA 6 w Częstochowie

28.03.2020, godz. 20:00
Start transmisji PPV w serwisie FAMEMMA.TV

Kursy bukmachera na Fame MMA 6

Przed każdą galą możesz postawić swoje szczęśliwe kupony w LV Bet Zakłady Bukmacherskie. To jedyny oficjalny sponsor tej federacji, a co najważniejsze – jedyny legalny bukmacher, który umożliwia typowanie gal Fame MMA oraz oferuje atrakcyjne kursy Fame MMA!

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.