Freak MMA

gale freak fight

FAME MMA 5: Oficjalny trailer i aktualna karta walk

Organizacja Fame MMA zamieściła w sieci trailer, według którego w klatce w Ergo Arenie pojawi się Lord Kruszwil, i Mini Majk. W końcowym fragmencie zapowiedzi pojawia się także tajemnicza kobieta.

Na dzień 18 września karta walk FAME MMA 5 prezentuje się następująco:

FAME MMA 5 to zdecydowanie największa gala FAME tego roku! 26 października w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube’a. W walce wieczoru Isamu zawalczy z Rafonixem. W co-main evencie, debiutujący Marcin Malczyński zawalczy z AdBusterem o tytuł mistrza kategorii średniej, a jego młodszy brat – Dawid Malczyński podejmie wyzwanie Olejnika, wchodząc po raz trzeci do klatki, by bronić pasa mistrzowskiego w kategorii półśredniej.

Gala FAME MMA 5 to osiem genialnych zestawień, które przejdą do historii tej Federacji. Już w krótce odsłonimy kolejne starcia. Szykujcie się na prawdziwą petardę! W trakcie eventu odbędzie się występ bardzo oryginalnego i popularnego na europejskiej scenie muzycznej rapera. Powiększyliśmy też lożę VIP, więc możecie spodziewać się jeszcze więcej znanych nazwisk z topki polskiego YouTube’a i Instagrama.

Dla wszystkich fanów zgromadzonych w hali przewidzieliśmy dodatkowe atrakcje. Galę poprowadzi Arek Pan Pawłowski. Pamiętajcie! Widzimy się 26 października, o godzinie 20.00. Do zobaczenia na FAME MMA 5! ____________________________________________________________________________ Bilet VIP (Gold, Silver, Bronze) upoważnia do (*): – Pierwszeństwa wejścia na halę (Early Entrance), – bezpłatnego wstępu na Meet & Greet i media trening, – bezpłatnego wstępu na ceremonię ważenia, – korzystania z cateringu w trakcie gali, – możliwość poznania czołowych gwiazd social mediów we wspólnej strefie VIP, – bezpłatnego wstępu na FAME MMA After Party. (*) Bilet VIP nie upoważnia do wstępu na I i II Konferencję. ____________________________________________________________________________ Osoby powyżej 14 roku życia (ukończone w dniu wydarzenia) mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie. Osoby poniżej 14 roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej do tego uprawnionej. Opiekun musi okazać ważny bilet.

Bilety dostęne na stronie ticketos.pl/event/2336/fame-mma-5

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.