Freak MMA

gale freak fight

FAME MMA 5 – kursy bukmachera dostępne na LVBET

FAME MMA 5 i kursy w zakładach bukmacherskich? To połączenie oznacza jedno – LV Bet! To właśnie ten legalny bukmacher jest sponsorem polskiej federacji sztuk walki i tylko u niego dostaniesz możliwość typowania tej wyjątkowej gali sztuk walki! Na stronie internetowe lvbet.pl znajdziesz więc możliwość obstawiania wszystkich wydarzeń, które znajdą się w karcie walk.

Możesz też skorzystać z wielu promocji, dzięki którym emocje będą jeszcze większe! Gotowi na gale freak fighterów? Sprawdź, zakłady bukmacherskie na FAME MMA. Dowiedz się jakie typy możesz postawić i na jakie kursy liczyć. Kolejną galę FAME MMA zobaczysz już w październiku, a zakłady w LVBET już dziś!

Kursy bukmacherskie na galę FAME MMA 5 dostępne na LVBET

Zakłady sportowe na te wydarzenie dostępne wyłącznie na stronie zakładów bukmacherskich LVBETNie masz jeszcze konta w lvbet.pl ? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta. Bukmacher LV BET od samego początku współpracuje z organizacją FAME MMA.

wejdź i sprawdź ofertę

Zwycięzca walki – kurs:

 • Dawid Malczynski – 1.12
 • Tomasz Olejnik – 5.4

Dawid Malczynski - Tomasz Olejnik

 • Marek “Kruszwil” Kruszel – 1.6
 • Mateusz “Minimajk” Krzyżanowski 2.2

Marek Kruszwil Kruszel - Mateusz Minimajk Krzyżanowski

Marcin Najman - Piotr “Bonus BGC” Witczak

 • Szymon “Isamu” Kasprzyk – 1.33
 • Marcin “Rafonix” Krasucki – 3.05

Szymon

Marcin Malczyński - Marek

 • Kamil “Kasti” Stepiński – 3.05
 • Krystian “Krycha” Wilczak – 1.33

Kamil

Obstawiać Fame MMA 5 możesz u jedynego bukmachera w Polsce, który jest sponsorem gali. Bukmacher LV BET posiada kursy na wszystkie walki, które będą toczyć się na gali Fame MMA 5. Skorzystaj z jedynej oferty na rynku, która pozwoli Ci obstawić najlepszą galę Youtuberów w Polsce!

Gdzie obstawiać kto wygra na FameMMA?

Na walki freak fighterów w zakładach bukmacherskich LV BET dostaniesz podstawowy zakład bukmacherski, czyli zakład na zwycięzcę. Musisz więc wskazać lepszego w wybranej walce. Za każdym razem masz identyczne szanse na wygraną jak bukmacher. Jej wysokość jest zależna od tego, jaki postawisz kupon. FAME MMA kursy mogą mieć różne wysokości. Musisz więc za każdym razem sprawdzać ich oferowaną kwotę. U tego bukmachera znajdziesz wyjątkową ofertę, której nie dostaniesz u innych legalnych bukmacherów. Dotyczy to nie tylko zakładów na te wyjątkowe walki.
LVBET przy okazji będziesz mógł skorzystać w wielu bonusów i promocji, których nie oferuje nikt inny. Nie jest potrzebny Ci żaden kod. Bonusy są dostępne dla każdego, kto zechce obstawiać. Wskaż lepszego zawodnika w pojedynku. Możesz to zrobić online lub w stacjonarnym punkcie. LV Bet dba o swoich klientów i zrobi wszystko, aby typowanie było łatwe i jeszcze bardziej emocjonujące! Gdy zdecydujesz się na konkretną walkę i zawodnika wystarczy kilka kliknięć i postawisz kupon. Wtedy pozostanie już tylko czekać na walki FAME MMA i ich rozstrzygnięcie. Kupony rozliczane są natychmiastowo, a wygrane pieniądze od razu znajdą się na Twoim koncie w serwisie bukmachera. Tylko od Ciebie zależy, co z nimi zrobisz. Możesz za nie obstawiać kolejne kupony, ale też możesz wypłacić je na bankowe konto i wydać na co tylko zechcesz! Wykorzystaj bonusy do stawiania zakładów i ciesz się wygraną!

Co oznaczają i jakie są kursy na Fame?

Zastanawiasz się, jak rozpocząć zabawę w LVBET z FAME MMA? Obstawianie jest bardzo proste. Niczym nie różni się to od typowania innych wydarzeń sportowych. Pierwszym krokiem jest oczywiście zarejestrowanie się w serwisie bukmachera. Zajmie Ci to dosłownie chwilę, a dodatkowo będziesz mógł skorzystać z różnych promocji i bonusów. Pamiętaj, że znajdziesz je wyłącznie w LV Bet, u jedynego sponsora tej gali. Później już tylko wybierz odpowiednią zakładkę, która Cię interesuje, czyli ZAKŁADY SPORTOWE – MMA – KICK BOXING – POLSKA – FAME MMA. To właśnie tam znajdziesz wszystkie walki, które mają odbyć się na najbliższej gali. Będziesz mógł typować zwycięzcę każdego z nich. Obok każdego uczestnika znajdziesz cyfrę, która oznacza kurs. Dla przykładu:
Kamil “Kasti” Stepiński 3.05 – Krystian “Krycha” Wilczak 1.33

Oznacza to, że faworytem spotkania typowana jest Krystian “Krycha” Wilczak. W przypadku jego wygranej za każdą wydaną na kupon złotówkę otrzymasz 1,33 zł. Jeśli zaś wytypujesz wygraną Kamila “Kasti” Stepińskiego i faktycznie to on by wygrał, każda postawiona przez Ciebie złotówka byłaby warta 3,05 zł. Kursy są bardzo atrakcyjne. Takie zakłady są możliwe tylko w LV Bet!

Jak obstawiać galę Fame MMA 5?

To bardzo proste!
Wystarczy założyć konto u legalnego bukmachera LV BET i obstawić interesujące walki. Bukmacher LV BET udostępnia walki Fame MMA w kategorii MMA/KICK BOXING. Po zarejestrowaniu konta wystarczy zasilić je odpowiednią kwotą i zacząć obstawianie FAME MMA!

Kiedy gala Fame MMA 5?

Gala Fame MMA 5 pojawi się już 26 października 2019 roku. Tym razem gala zagości w Gdańsku, co w opinii jej twórców zgromadzi rekordową ilość osób oglądających walki na żywo, chociaż po sukcesie FAME MMA 4 nie będzie to łatwe zadanie. Fame MMA 5 będzie także dostępne w formie PPV dla wszystkich zainteresowanych oglądaniem on-line. Gala która odbędzie się 26 października 2019 roku uznawana jest za największą z dotychczasowych inwestycji w markę.

Gdzie oglądać transmisję z Fame MMA 5 LIVE?

Transmisja będzie możliwa przy pomocy znanego już sytemu PPV. Transmisja PPV rozpocznie się już 26 października 2019 roku tuż przed rozpoczęciem show. Transmisja live z gali Fame MMA 5 nie ma ograniczeń terytorialnych i jest dostępna z każdego urządzenia mobilnego lub stacjonarnego wyposażonego w aktualną przeglądarkę internetową. Opłata za dostęp do transmisji live Fame MMA 5 wynosi 19,99 PLN. Zakupu można dokonać już teraz, otrzymany kod licencyjny aktywny będzie w dniu wydarzenia.

KARTA WALK NA FAME MMA

 • Szymon “Isamu” Kasprzyk – Marcin “Rafonix” Krasucki
 • Marcin Malczyński – Marek “Adbuster” Hoffman
 • Dawid Malczyński – Tomek Olejnik
 • Bonus BGC – Marcin Najman
 • Kamil “Kasti” Stepiński – Krystian “Krycha” Wilczak
 • Marek “Kruszwil” Kruszel – Mateusz “Minimajk” Krzyżanowski

KTO WYGRA WALKĘ NAJMAN – BONUS BGC?

Tego nie wie nikt, chociaż niejeden chciałby wiedzieć. Na pewno będzie to zderzenie sportowca ze sportowym laikiem. Może się wydawać, że wynik jest już przesądzony. Jednak podczas gali Fame MMA może wydarzyć się wszystko. Publiczność, wielkie emocje, stres… Z tym także będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Relacje Najmana z Bonusem BGC wydają się być napięte co potwierdza ich zachowanie. Obaj panowie wymieniają się kąśliwymi komentarzami zapowiadającymi klęskę przeciwnika, a poziom agresji i widowiskowości jest już dość duży. Jedno trzeba przyznać – Najman i Bonus BGC są bardzo dobrzy w robieniu szumu i hałasu wokół swojej osoby. Już wkrótce odbędzie się walka Najman vs Bonus BGC. Nie możesz przegapić tego wydarzenia!

KTO WYGRA WALKĘ SZYMON „ISAMU” VS MARCIN „RAFONIX”?

Jeśli liczysz na wybuchowe zachowania – pewnie się nie zawiedziesz. Szczególnie ze strony Rafonixa, który jest znany z porywistego charakteru i agresywnego zachowania. Takim było m.in. wyszukanie i pobicie niepełnosprawnego chłopaka. Youtuber urządził na niego nagonkę, a całość transmitował na swoim profilu na Instagramie. Za swoje zachowanie na początku tego roku został skazany przez sąd.
Obaj zawodnicy, zarówno Isamu, jak i Rafonix mają doświadczenie w sportach walki. Obaj przystąpili do profesjonalnych treningów pod okiem ekspertów. Zawodnicy są także w podobnym wieku i zaliczyli już pierwsze występy podczas FAME MMA. Kto zwycięży w tym pojedynku?? Tego dowiemy się już 26 października na Ergo Arena! To będzie walka wieczoru można więc przypuszczać, że zobaczymy pojedynek na naprawdę dobrym poziomie.

KTO WYGRA WALKĘ DAWID MALCZYŃSKI VS TOMEK OLEJNIK?

Malczyński vs Olejnik to jedna z walk, która odbędzie się podczas gali FAME MMA 5, a jej zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w wadze półśredniej. Malczyński i Olejnik już przed finałową imprezą podgrzewają atmosferę i podnoszą emocje. W Internecie zostało opublikowane nagranie z ich bójki na… sklepowym parkingu! Wygląda na to, że podczas gali Fame MMA 5 będzie się działo…Osoby nie wtajemniczone w FAME MMA zadają dwa podstawowe pytania: kim są Tomek Olejnik i Dawid Malczyński? Odpowiadamy. Tomek Olejnik to jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów, autor filmów „Typowy Dres”. Drugi zaś zasłynął z pełnienia roli służącego Lorda Kruszwila.

KTO WYGRA WALKĘ MARCIN MALCZYŃSKI VS MAREK „ADBUSTER” HOFFMAN?

Malczyński vs AdBuster powalczą o pas mistrzowski podczas walki na gali FAME MMA 5 w wadze średniej. Obaj zawodnicy od jakiegoś czasu uprawiają brazylijskie jiu-jitsu. Można więc przypuszczać, że będą prezentowali zbliżony poziom, a już na pewno – podobny styl walki. Malczyński zadebiutuje w oktagonie, a Hoffman ma już za sobą jeden pojedynek. Wcześnie jego przeciwnikiem był Dawid Ozdoba, z którym wygrał starcie. Malczyński może pochwalić się jedynie współpracą podczas walk na gali FAME MMA z młodszym bratem Dawidem. Ten zaś ma za sobą dwie walki: z Adrianem Polakiem oraz Amadeuszem Ferrari.

Malczyński vs AdBuster to walka, która była jedną z najdłużej wyczekiwanych. Na początku czerwca nie doszło do niej, a widzowie czekają. Ci zawodnicy na pewno przyciągną wielu widzów. Tym bardziej, że można nastawiać się na prawdziwe sportowe widowisko, bo zawodnicy raczej nie należą do krzykaczy. Nie zioną agresją do przeciwnika. Podeszli do walki na sportowo, bo obaj rozpoczęli przygotowania od regularnych treningów pod okiem fachowców. Mają podobne warunki fizyczne oraz podobne doświadczenie. Prawdopodobnie będzie to wydarzenie sportowe, a nie tylko medialne show. Co prawda tego drugiego uniknąć nie można, bo przecież obaj panowie z tego żyją.

Kursy bukmacherskie na galę FAME MMA 5 dostępne na LVBET

Obstawiać Fame MMA 5 możesz u jedynego bukmachera w Polsce, który jest sponsorem gali. Bukmacher LV BET posiada kursy na wszystkie walki, które będą toczyć się na gali Fame MMA 5. Skorzystaj z jedynej oferty na rynku, która pozwoli Ci obstawić najlepszą galę Youtuberów w Polsce!

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.