Freak MMA

gale freak fight

Gala freak fight “FAME MMA 4” odbędzie się 22 czerwca 2019 w Częstochowie

W trakcie trzeciej gali Fame MMA zapowiedziano datę czwartej już imprezy freak fighterów z cyklu FAMEMMA.

Kiedy Fame MMA 4

Czwarta odsłona gali Fame MMA odbędzie się tym razem w Częstochowie. Wojtek Gola wraz z Boxdelem nie podali dokładnej lokalizacji, natomiast ogłosili dokładną datę: Fame MMA 4 odbędzie się już 22 czerwca, a więc całkiem niedługo.

Gdzie odbędzię się Fame MMA 4

Nie podano żadnych dodatkowych informacji na temat lokalizacji czwartej gali freak fight. Prawdopodobnie FameMMA 4 odbędzię się w hali widowiskowo-sportowa w Częstochowie, w dzielnicy Zawodzie przy ul. Żużlowej 4. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu żużlowego SGP Arena Częstochowa. Hala może pomieścić maksymalnie 7100 kibiców, około 5900 miejsc znajduje się na trybunach stałych.

Kto wystąpi na Fame MMA 4

Na tę chwilę wiemy jedynie, że wystąpi na niej Marcin, brat Dawida Malczyńskiego. W kilku ostatnich wywiadach z włodarzami FAME, jak i materiałach niezależnych twórców na kanale YouTube pojawiło się trochę spekulacji odnośnie następnych gal Federacji i tego, kto może na nich wystąpić. O kim się mówi w kontekście FAME MMA 4? Bardstozo możliwe, ze na częchowskiej gali freak fighterów wystąpią właściciele federacji, czyli Wojtek Gola i Michał „Boxdel” Baron

  • Sylwester Wardęga — jeden z największych polskich youtuberów (#3). Twórca popularnego na całym świecie spider-dog’a bardzo często wymieniamy jest w kontekście przyszłych zawodników, którzy mogliby pojawić się w oktagonie. Czy widzowie tego chcą? Bez wątpienia. Czy włodarze gali są zainteresowani? Oczywiście. W rozmowie z myMMApl Wojtek Gola przyznał, że pojawił się już kiedyś taki pomysł i warto do niego wrócić.
  • Adrian „Medusa” Salamon — o tym, że Medusa planuje wystąpić na gali FAME, wiadomo oficjalnie od dawna. Czy i kiedy do tego dojedzie to już zupełnie inna kwestia. Wiemy, że za młodym youtuberem idzie potężny hype i walka byłaby dobrą propozycją dla fanów gali. Adrian regularnie trenuje zarówno stójkę i parter, jest w bardzo dobrej kondycji i na pewno dałby dobrą walkę w oktagonie.
  • Remigiusz „Rezi” Wierzgoń — to nazwisko najczęściej pojawiało się wśród komentarzy fanów przy ogłoszeniu walki Isamu. Kolejna, niesamowicie popularna gwiazda polskiego YouTube (#4), której pojawienie się w oktagonie na pewno wzbudziłaby wielkie poruszenie wśród fanów. Niestety nie mamy żadnych informacji na temat jego zainteresowania tematem MMA czy chociażby samą galą.
  • Marcin Malczyński — brat aktualnego mistrza wagi półśredniej. Fani, widząc progres Dawida i to jak dobrze radzi sobie w klatce, coraz częściej dopominają się o zakontraktowanie jego starszego brata. Ciekawość wzbudza zarówno opcja walki indywidualnej, jak i w duecie. Marcin, tak jak brat, regularnie i intensywnie trenuje sporty walki, więc możemy przypuszczać, że dałby ciekawą walkę na dobrym sportowo poziomie.
  • Marek „AdBuster” Hoffman — zawodnik drugiej gali FAME MMA. NA trójce pojawi się jako komentator. Jego walka z Dawidem Ozdobą wzbudziła duże emocje i sporo kontrowersji. Powrót do oktagonu jest chyba nieunikniony. Wspominali o tym zarówno przedstawiciele FAME, jak i sam Marek w jednym z ostatnich wywiadów. Czy zobaczymy go na czwartej gali?
  • Sergiusz „Nitro” Górski — na FAME MMA 3 walczy Isamu. Czy na kolejnej gali zobaczymy Nitro, a jeżeli byłaby taka możliwość to z kim go zestawić? A może do walki powinna stanąć dwuosobowa reprezentacja Pompa Team? To byłby kolejny interesujący tandem w klatce FAME MMA.

Walki celebrytów w MMA czyli Freak Fight

Wyrażenie Freak MMA w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza szalone walki. Na dzień dzisiejszy na polskim rynku najpopularniejsze gale Freak Fight MMA organizowane są przez KSW oraz FEN. Obecna jest również oddzielna organizacja, która skupia się wyłącznie na organizacji walk między celebrytami i ludźmi internetu – FAME MMA. Jednak freak fighty jak dotąd największą popularność zyskały w krajach za oceanem i w Azji. Z racji dużego zainteresowania, tak naprawdę każda z liczących się światowych organizacji zorganizowała do tej pory przynajmniej kilka takich pojedynków podczas gali MMA.

Dlaczego profesjonalne organizacje są chętne do zatrudniania i organizowania walk pomiędzy amatorami lub półamatorami? Cóż, odpowiedzią na takie pytanie są oczywiście pieniądze. Celebryci, internetowe gwiazdy, muzycy, oraz generalnie ludzie, którzy znajdują się w centrum zainteresowania publicznego, są niemalże gwarancją zapewnienia dużego zainteresowania gal na której wystąpią. Pomimo tego, że ich poziom w dużym stopniu odbiega od tego, co reprezentują największe gwiazdy organizacji, dużo większa liczba osób wybierze się na hale żeby oglądnąć walki, lub zakupi PPV po to żeby oglądać swojego idola, lub ulubionego muzyka.

Organizowanie Freak Fightów od samego początku wzbudzało wielkie emocje i zgromadziło wokół siebie zarówno rzeszę pozytywnych odbiorców, jak i zdecydowanych przeciwników organizowania walk amatorów na profesjonalnych galach. Ci pierwsi uważają, że jest to dobry sposób na zyskanie popularności federacji oraz najzwyczajniej cieszą się, że z oglądania takich walk, ponieważ przynoszą one zawsze dużo emocji. Natomiast przeciwnicy freak fightów stale utrzymują, że stawianie amatorów na równi z profesjonalistami (a często nawet powyżej biorąc pod uwagę zarobki), jest profanacją sportu, a często wręcz obrazą dla prawdziwych fighterów.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.