Freak MMA

gale freak fight

Fame MMA 3

Postaw kupon kombi na wydarzenie Fame MMA 3 z dnia 30.03.2019 z minimum 3 selekcjami i kursem minimum 2.00.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich Ivbet.pl?

Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci darmowego zakładu

Bonus bez depozytu otrzymasz także w legalnych zakładach bukmacherskich, wymienionych poniżej:

Sprawdź kartę walk, ofertę i wygraj jeszcze więcej!

Bukmacher LVBET posiada kursy na wszystkie walki, które będą toczyć się na gali Fame MMA 3. Skorzystaj z jedynej oferty na rynku, która pozwoli Ci obstawić najlepszą galę Youtuberów w Polsce! Możesz obstawiać FameMMA 3 u jedynego bukmachera w Polsce, który jest sponsorem gali

Isamu, Linkimaster i łódzka Atlas Arena. 30 marca przejdzie do historii Federacji FAME MMA.

FAME MMA 3

I co, zaskoczeni? Isamu, Marta Linkiewicz i 16 innych zawodników zobaczymy w łódzkiej Atlas Arenie. Film momentalnie znalazł się na #5 miejscu youtubowej Karty Na Czasie. To olbrzymie zainteresowanie, przełożyło się na ponad 600.000 wyświetleń w zaledwie kilka dni. Dużym zaskoczeniem było ogłoszenie walki popularnego Szymona Kasprzyka. Fani Isamu nie kryli radości. Natomiast prawdziwą sensacją okazało się pojawienie na zapowiedzi Marty Linkiewicz. Nikt nie spodziewał się, że w pierwszej walce kobiecej federacji FAME MMA pojawi się kontrowersyjna gwiazda polskiego Instagrama. Linkimaster podróżuje po prawdziwym hypetrainem i to w pierwszej klasie. Każdą jej wrzutkę na InstaStories obserwuje ponad 400.000 osób. Czy jej wierni fani, wesprą swoją idolkę i pokażą się na gali, by zagrzewać ją do walki. By się o tym przekonać, musimy cierpliwie poczekać do 30 marca.

FAME MMA 3 – bilety i karta walk

Kartę walk Fame MMA 3 zamieszczamy poniżej. Można tam znaleźć wszystkie nazwiska zawodników, którzy zmierzą się w oktagonie.

  • Isamu (Szymon Kasprzyk) – DeeJayPallaside
  • Dawid Malczyński – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  • Linkimaster (Marta Linkiewicz) – Esmeralda Godlewska
  • Filip “Filipek” Marcinek – Patryk “Ryba” Karaś
  • Dawid “Ambro” Ambroziak – Kasjusz “Don Kasjo” Kasjusz
  • Krystian “Krycha” Wilczak – Bartek “Ruby” Brzeziński
  • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Kamil Hassan
  • Piotr Witczak (Bonus BGC) – Szymon “Taxi Złotówka” Wrzesień

FAME MMA 3 to największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów. 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie czeka Was wieczór pełen emocji i wyjątkowo widowiskowych konfrontacji w oktagonie.

W walce wieczoru zobaczycie Isamu, którzy zmierzy się z DeeJayPallaside’m. Oprócz tego obejrzycie mistrza FAME 2 – Dawida Malczyńskiego, który będzie bronił pasa w pojedynku z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. Kolejna petarda to walka kobiet, a w niej dwie kontrowersyjne zawodniczki: Marta „Linkimaster” Linkiewicz i Monika Esmeralda” Godlewska. Nie zabraknie również ulubieńca tłumów, poznańskiego wojownika – Piotra Witczaka czyli Bonusa BGC, który zawalczy z Szymonem „Taxi Złotówą” Wrześniem.

Pozostałe walki gali to: Filip “Filipek” Marcinek vs Patryk „Ryba” Karaś Dawid “Ambro” Ambroziak vs Kasjusz „Don Kasjo” Kasjusz Krystian “Krycha” Wilczak vs Bartek „Ruby” Brzeziński Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Kamil Hassan W trakcie eventu odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej. Galę poprowadzi Arek Pan Pawłowski. Walki komentować będą dla Was: Trybson i AdBuster. W loży szyderców bekę kręcą: Xayoo i Paris Platynov. W FAME Studio zobaczycie gościnnie Różala i kilku innych mega hyperów. Loża VIP jak zwykle pęka w szwach. Będziecie więc mieli okazję zbić piątki z topowymi gwiazdami social mediów na tle naszej ścianki sławy. Pamiętajcie! Widzimy się 30 marca, o godzinie 20.00 w łódzkiej Atlas Arenie na jedynej w Polsce gali Freak Fight. Do zobaczenia na FAME MMA 3!

Osoby powyżej *14 roku życia (ukończone w dniu wydarzenia)* mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie. Osoby *poniżej 14 roku życia* muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej do tego uprawnionej. Opiekun również musi posiadać bilet.

Osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mogą zakupić specjalne miejsca po uprzedniej wiadomości na kontakt@ticketos.pl. Ze względu na ograniczoną ilość tych miejsc nie będą one dostępne w ogólnej sprzedaży.

Bilety na galę dostępne na Ticetos.pl

Przed galą Fame MMA 3

Od pierwszej konferencji, która odbiła się szerokim echem w internecie, minęło już kilka tygodni. Nie tylko poznaliśmy przeciwniczkę Marty Linkiewicz, ale byliśmy też świadkami niesamowicie ostrego starcia, do którego doszło pomiędzy Linkimaster a Esmeraldą podczas transmisji live. Latające szklanki, wyzwiska i wielka awantura.

Tak w skrócie można opisać to, co wydarzyło się w trzeciej odsłonie konferencji, podczas której zmiażdżyliśmy poprzedni rekord oglądalności live na polskim YouTube wynoszący 109.000 widzów. Transmisję naszego wydarzenia, którą prowadził na swoim kanale Lord Kruszwil, obejrzało 201.500 fanów FAME MMA. Ten wynik to absurdalnie wyśrubowany rekord i jednocześnie bardzo wysoko zawieszona poprzeczka przed kolejną konferencją.

Do tego czasu zawodnicy zaszyli się w siłowniach i klubach, przelewając hektolitry potu, doskonaląc techniki stójkowe i szlifując umiejętności parterowe. Naszemiasto Warszawa przygotowało świetny materiał, na którym widać jak ciężko trenują zawodniczki pierwszej w historii FAME MMA walki kobiet. Zarówno Marta, jak i Monika, są zdeterminowane i gotowe na wszystko, by 30 marca wyjść z oktagonu łódzkiej Atlas Areny z uniesionymi w geście zwycięstwa rękoma.

Mieliśmy też okazję przyjrzeć się z bliska przygotowaniom Hassiego, który trenuje pod okiem Anzora Azhieva. Już teraz wiemy, że jego walkę z Wiewiórem ciężko będzie nazwać freak fightem. Mówimy o dwóch solidnych zawodnikach, którzy prezentują naprawdę wysoki poziom sportowy. Czekamy z niecierpliwością na to starcie.

Z gali FAME MMA został usunięty Łukasz Langowski, który nie dotarł na pierwszą konferencję, tym samym nie wywiązując się z podstawowych warunków kontraktowych. W jego miejsce wskoczył Bodychrist, który już 30 marca stanie oko w oko z Marcinem „Mnichem” Wójcikiem.

FAME MMA to nie tylko niespodziewane, czasem śmieszne sytuacje podczas konferencji czy spotkań z mediami. To również nieprzewidziane zdarzenia losowe, które odbijają piętno na przetrenowanych zawodnikach. 12 marca dotarła do nas informacja, że ze swojej walki wypada Dawid Ambroziak. Popularny Ambro doznał złamania kości śródręcza z przemieszczeniem. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, jak długo będziemy musieli poczekać na powrót Dawida do oktagonu. Tymczasem włodarze gali szukają zastępstwa dla Kasjusza Życińskiego. Prawdopodobnie jego przeciwnik zostanie ogłoszony w nadchodzącym tygodniu.

A co czeka nas na drugiej konferencji? 24 marca w Warszawie o godzinie 13:00 rozpocznie się Meet And Greet z zawodnikami. Bilety na to wydarzenie pojawią się w sprzedaży już niebawem. Natomiast o godzinie 18:00 rozpocznie się konferencja, której transmisję live będzie można obejrzeć ponownie na kanale Lorda Kruszwila. Liczymy, że i tym razem fani nie zawiodą.

Fame MMA 4

Dopiero co rozpoczęły się przygotowania do trzeciej gali FAME MMA, a już dowiedzieliśmy się, że właściciele planują kolejne gale. Co więcej, okazuje się, że według Wojtka Goli karta walk czwartej gali istnieje i jest właśnie finalizowana. Kto zatem pojawi się na następnym evencie?

W kilku ostatnich wywiadach z włodarzami FAME, jak i materiałach niezależnych twórców na kanale YouTube pojawiło się trochę spekulacji odnośnie następnych gal Federacji i tego, kto może na nich wystąpić. O kim się mówi w kontekście FAME MMA 4?

Sylwester Wardęga

— jeden z największych polskich youtuberów (#3). Twórca popularnego na całym świecie spider-dog’a bardzo często wymieniamy jest w kontekście przyszłych zawodników, którzy mogliby pojawić się w oktagonie. Czy widzowie tego chcą? Bez wątpienia. Czy włodarze gali są zainteresowani? Oczywiście. W rozmowie z myMMApl Wojtek Gola przyznał, że pojawił się już kiedyś taki pomysł i warto do niego wrócić.

Adrian „Medusa” Salamon

— o tym, że Medusa planuje wystąpić na gali FAME, wiadomo oficjalnie od dawna. Czy i kiedy do tego dojedzie to już zupełnie inna kwestia. Wiemy, że za młodym youtuberem idzie potężny hype i walka byłaby dobrą propozycją dla fanów gali. Adrian regularnie trenuje zarówno stójkę i parter, jest w bardzo dobrej kondycji i na pewno dałby dobrą walkę w oktagonie.

Remigiusz „Rezi” Wierzgoń

— to nazwisko najczęściej pojawiało się wśród komentarzy fanów przy ogłoszeniu walki Isamu. Kolejna, niesamowicie popularna gwiazda polskiego YouTube (#4), której pojawienie się w oktagonie na pewno wzbudziłaby wielkie poruszenie wśród fanów. Niestety nie mamy żadnych informacji na temat jego zainteresowania tematem MMA czy chociażby samą galą.

Marcin Malczyński

— brat aktualnego mistrza wagi półśredniej. Fani, widząc progres Dawida i to jak dobrze radzi sobie w klatce, coraz częściej dopominają się o zakontraktowanie jego starszego brata. Ciekawość wzbudza zarówno opcja walki indywidualnej, jak i w duecie. Marcin, tak jak brat, regularnie i intensywnie trenuje sporty walki, więc możemy przypuszczać, że dałby ciekawą walkę na dobrym sportowo poziomie.

Marek „AdBuster” Hoffman

— zawodnik drugiej gali FAME MMA. NA trójce pojawi się jako komentator. Jego walka z Dawidem Ozdobą wzbudziła duże emocje i sporo kontrowersji. Powrót do oktagonu jest chyba nieunikniony. Wspominali o tym zarówno przedstawiciele FAME, jak i sam Marek w jednym z ostatnich wywiadów. Czy zobaczymy go na czwartej gali?

Sergiusz „Nitro” Górski

— na FAME MMA 3 walczy Isamu. Czy na kolejnej gali zobaczymy Nitro, a jeżeli byłaby taka możliwość to z kim go zestawić? A może do walki powinna stanąć dwuosobowa reprezentacja Pompa Team? To byłby kolejny interesujący tandem w klatce FAME MMA.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.