Freak MMA

gale freak fight

Daniel Magical wyszedł z więzienia!

DanielMagical, jeden z najbardziej znanych polskich patostreamerów, wyszedł z więzienia. Pierwszym dniem wolności pochwalił się na Facebooku

Siema Kochani wróciłem 😀 , ja pienie, ale dymy , zwiedziłem cztery więzienia , w Gdańsku, w Grudziądzu , w Bydgoszczy i na koniec beczka Toruń. Zamkneli mnie ze złamaną nogą z jednym butem .Powiem tak w wiezięniu dzieje się źle, spotkałem bardzo dużo widzów i ludzi którzy chcą, abym powiedział jak jest. Sam osobiście nie miałem opieki medycznej 0 rehabilitacji. Dzięki osadzonym, którzy mi pomagali dochodziłem do siebie. Tam jest zupełnie inne życie. Ostatnie dni dzieliłem puszki jedzenia na 5, ponieważ chłopaki jedli już chleb ze solą. Kochani cieszcie się każdą chwilą wolności, to jest najważniejsze, tym bardziej, że wczoraj była rocznica Powstania Warszawskiego. Pracownicy czyli oddziałowi jak to się mówi G… dokończcie w komentarzach.Pytali OOO ile dostałeś za walke bla bla. Dużo mnie spotkało przygód siedziałem z Recydywą 15 lat i jechałem w konwoju z mordercą żony co 12 x ją ugodził nożem dużo gadać ! Walczymy o swoje z rodziną w tym roku zostaliśmy zaatakowani strasznie..
Jutro fotka z moją Kochaną Mamą pozdrawiamy was i czekajcie na kolejne info nie ma co pisać, to trzeba przeżyć i opowiedzieć. !! Wieźniowie, to też ludzie mają ciężko i szacun za wytrwałość !

Źródło:facebook.com/daniel.zwierzynski.56

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.