Freak MMA

gale freak fight

Bonus BGC zawalczy na MMA-VIP 4!

W sobotni wieczór odbyła się pierwsza konferencja MMA-VIP. Federacja ponownie zaskoczyła, pozyskując kilku znanych zawodników. Jednym z nich jest Bonus BGC. “Łazarski Gladiator” zawalczy na czwartej edycji i zmierzy się z Damianem Naganą.

Bonus BGC ma za sobą kolejną rozczarowującą walkę. Tym razem “Łazarski Gladiator” przegrał z debiutantem – Jakubem “Japczanem” Piotrowiczem na pierwszej gali High League.

Bonus BGC zawalczy na MMA-VIP 4!

Ponowna porażka nie wpłynęła na cele Piotra Witczaka. Bonus BGC wróci do klatki 25 lutego na gali MMA-VIP i zmierzy się z Damianem Naganą.

Kim jest Damian Nagana?

Damian Nagana zyskał popularność dzięki udziałowi w programie Gogglebox, który możemy oglądać na kanale TTV. W kontekście mediów społecznościowych, Damian Nagana ma na swoim Instagramie ponad 130 tys. obserwujących.

Czy Bonus BGC jest dalej w High League?

Obecność Bonusa BGC na konferencji MMA-VIP od razu wywołała ważne pytanie. Czy Bonus BGC dalej jest zawodnikiem High League? “Łazarski Gladiator” potwierdził, iż został wypożyczony, dlatego powinien jeszcze wystąpić w federacji Malika Montany.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.