Freak MMA

gale freak fight

Bezpieczny kupon 10 PLN na KSW 51 w STS

Interesujesz się sportami walki? Masz swoich faworytów najbliższej gali KSW 51 w Zagrzebiu? W dniach 8.11 (01:00) – 9.11 (17:00) wrzuć na kupon AKO trzy zdarzenia z chorwackiej imprezy.

wejdź i sprawdź ofertę

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu).

Nie zwlekaj. Zagraj przygotowany przez siebie kupon za równe 21 PLN z konta depozytowego. Pamiętaj: minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.50. Co dalej? Są dwa scenariusze!

  1. Jeśli okażesz się ekspertem od sportów walki i wygrasz pieniądze trafią na Twoje konto depozytowe.
  2. Jeśli przegrasz otrzymasz od STS 10 PLN na konto bonusowe.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega akcja?

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego zakładu AKO dokładnie za 21 PLN, na którym będą znajdować się wyłącznie trzy zdarzenia z KSW51. Każde z trzech zdarzeń musi mieć minimalny kurs 1,50. Jeżeli zakład okaże się przegrany Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN.

Czy akcja jest dla wszystkich?

Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.

Jakie zakłady nie biorą udziału w promocji?

W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot.

Kiedy przyznawane są bonusy?

Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 15.11.2019 r. do godz. 23:59.

Jakiej wysokości bonus mogę otrzymać?

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości 10 PLN. Klient może zawrzeć dowolną ilość kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.

Jak wypłacić otrzymany bonus?

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 10 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 30 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Do kiedy trwa akcja?

Akcja trwa od 08.11.2019 r. godz. 01:00 do 09.11.2019 r. godz. 17:00.

A Ty gdzie masz konto?

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.