FFF MMA – specjalna oferta w zakładach bukmacherskich STS

Zakłady bukmacherskie STS przygotowały najlepszą w Polsce ofertę rozbudowaną o dodatkowe markety, w tym ofertę LIVE! Oprócz typowych zakładów na zwycięzcę pojedynku, znajdziemy także rozbudowane zakłady w walkach Paweł “Trybson” Trybała vs Damian Kostrzewa, Dariusz “DJ Decks” Działek vs Tomasz Słodkiewicz i Piotr Świerczewski vs Greg Collins. Rozbudowane zakłady dotyczą między innymi wygraną przed czasem, wygraną w I lub II rundzie czy też zakończenie walki w pierwszej minucie.
To będzie bez wątpienia najgorętsze starcie drugiej gali FFF w Zielonej Górze. Karolina Brzuszczyńska to Instagramerka i Youtuberka z popularnych kanałów Way of Blonde i blonde&brunette. 26-latka Brzuszczyńska posiada czarny pas taekwondo, w którym zdobyła między innymi brązowy medal Mistrzostw Polski oraz srebro na Pucharze Europy. Patrycja Zahorska również od lat związana jest ze sportami walki. Mieszkająca do niedawna w Poznaniu popularna Lady Squat trenowała w znanym klubie Czerwony Smok, natomiast w Warszawie przygotowywała się w Berkut WCA Fight Team. Ojciec Zahorskiej jest trenerem przygotowania fizycznego w GKS-ie Katowice. Analitycy bukmachera STS w roli faworytki stawiają Karolinę “Way of Blonde” Brzuszczyńską (kurs 1.70).
Rafał „Tito” Kryla znany jest doskonale wszystkim fanom, którzy śledzili pierwszą galę FFF. Tancerz zmierzył się z Gregiem Collinsem i na przestrzeni trzech rund zaprezentował bardzo bogaty arsenał technik, który dał mu zwycięstwo na kartach punktowych. Rywalem „Tito” będzie członek legendarnego zespołu hip-hopowego Dixon37, Damian „Rest” Osytek, który przygotowywał się do tego starcia w Aligatores Warszawa, jednym z czołowych klubów w stolicy. Osytek przez lata trenował boks i to ma być jego najmocniejsza strona w grudniowym pojedynku. To własnie w raperze ‘Rest” bukmacherzy upatrują faworyta pojedynku, wystawiając kurs na Osytka 1.70
Podporucznik Filip Bątkowski zyskuje coraz większy rozgłos i uznanie w środowisku zawodowego MMA. Wszystko to za sprawą organizowanych przez niego gal z udziałem wojskowych. Bątkowski jednocześnie promuje armię wśród zawodników i kibiców MMA oraz tę popularną dyscyplinę wśród żołnierzy. Rywalem Bątkowskiego będzie starszy szeregowy Hubert Sulewski. Co ciekawe, członek 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej miał przyjemność walczyć na jednej z gal organizowanych przez swojego najbliższego przeciwnika. Sulewski regularnie startuje także w zawodach organizowanych przez polskie siły zbrojne i jest aktualnym Mistrzem Wojska Polskiego w starciach w bliskim kontakcie. Bukmacherzy z STS stawiają w tym starciu na porucznika Bątkowskiego (kurs 1.70)
Były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem w walce wieczoru gali FFF 2 w Zielonej Górze. Rywalem medalisty olimpijskiego z Barcelony będzie znany fanom FFF z występu na pierwszej gali organizacji, Greg Collins. Prowadzący program „Odjazdowe Bryk Braci Collins” spotkał się w kwadratowej klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem Krylą. Zdecydowanym faworytem tej walki jest Collins (kurs 1.50).

Paweł „Trybson” Trybała zmierzy się na drugiej odsłonie FFF z byłym piłkarzem ręcznym i reprezentantem Polski, Damianem Kostrzewą. Trybała skrzyżował rękawice z Marcinem Najmanem, by zakończyć wieloletni konflikt, który dzielił obu sportowców. Damian Kostrzewa zawalczy na FFF po raz pierwszy. Były lewoskrzydłowy reprezentacji Polski zawsze chciał spróbować swoich sił w sportach walki i lipcu tego roku zrealizował cel. W jedynej jak do tej pory walce stoczonej na zasadach mieszanych sztuk walki, Kostrzewa błyskawicznie znokautował Piotra Czapiewskiego już w drugiej minucie pierwszej rundy. Analityce największego bukmachera w Polsce upatrują w popularnym “Trybsonie” – kurs na niego wynosi tylko 1.40
Znany DJ składu Slams Attack Dariusz „DJ Decks” Działek był swego czasu w kadrze Polski teakwondo, w którym uzyskał czarny pas. Oprócz maty „DJ Decks” odwiedzał regularnie także boisko do rugby, skutkiem czego znalazł się w kadrze ekstraklasowej drużyny KS Poznania.Z popularnym „Decksem” rękawice skrzyżuje młodszy z braci Słodkiewiczów, Tomasz. 34-latek z Goleniowa ma na koncie tytuł Mistrza Europy Juniorów, a także Mistrza Polski w kat. do 95kg i Open. Kulturysta jest także szkoleniowcem, certyfikowanym trenerem personalnym oraz dietetykiem. W tej walce zdecydowanego faworyta pojedynku nie będzie. Bukmacherzy STS delikatnie wskazują na Tomasza Słodkiewicza (kurs1.75), jednak nie odbierają szans DJ Decksowi (kurs 1.95)

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu)
Free Fight Federation FFF MMA -kursy bukmachera
Sobota 21.12.2019
Zawodnik 1 | Zawodnik 2 | kurs 1 | kurs 2 |
Piotr Świerczewski | Greg Collins | 2.40 | 1.50 |
Dariusz “DJ Decks” Działek | Tomasz Słodkiewicz | 1.95 | 1.75 |
Paweł “Trybson” Trybała | Damian Kostrzewa | 1.40 | 2.70 |
Patrycja “Lady Squat” Zahorska | Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska | 2.00 | 1.70 |
Rafał „Tito” Kryla | Damian “Rest” Osytek | 2.00 | 1.70 |
Filip Bątkowski | Hubert Sulewski | 1.70 | 2.00 |
Justyna Haba | Klaudia Pawicka | 1.25 | 3.50 |
