Bonus BGC na gali MMA Celtic Gladiator 27 – 14.03.2020 w Bełchatowie

Już 14 marca to Bełchatów stanie się areną ówczesnych “gladiatorów”. Po sukcesie w drugim evencie w Olsztynie, Celtic Gladiator nadciąga właśnie do Bełchatowa, będzie to już 6 edycja w Polsce.

O pas Celtic Gladiator w kategorii 77 kg, na przeciw siebie staną Kuba Kamieniarz(8-6) vs Piotr “Kliczko” Danielski (5-2-1). Walka wieczoru to “wisienka na torcie”, każdej gali, wielkie oczekiwania kibiców na “krwawą jadkę”, ogromne wyróżnienie dla każdego zawodnika, którzy mamy nadzieję spełnią nasze oczekiwania.

Karta walk:

  • Piotr „Bonus BGC” Witczak vs John Painter
  • Krzysztof Lelito vs Jan Ciepłowski
  • Damian Kieres vs Marcin Maleszewski
  • Jakub Drozdowski vs Daniel Stepien
  • Szymon Broncel vs Michał Guzik

Kuba to zawodnik pochodzący z Kościana, reprezentujący klub Kohorta Poznań, doświadczony, głodny sukcesów. Z ostatnich 5 walk, wygrał cztery, przegrywając jedną na gali KSW 48 z bardzo mocnym Cezarym Kęsikiem. “Kliczko” pochodzi z Olsztyna i rezprenetuje Arrachion Olsztyn, po raz drugi zawalczy dla Celtic Gladiator.

John Painter

Ostatnią walkę przegrał poprzez decyzję sędziów, jest więc zdeterminowany by wrócić na zwycięską ścieżkę i zabrać tytuł do Olsztyna. Walka wieczoru, ogromne emocje, a w stawce tytuł mistrzowski Celtic Gladiator. Kto zabierze go do domu? Obaj walczą na neutralnym terenie, czy Kamieniarz zafunduje “Kliczce” drugą porażkę z rzędu i sięgnie po tytuł? Czy Piotrek w efektowny sposób wróci na zwycięską ścieżkę i to pas zawiśnie na jego biodrach?

Informacja dnia⚡⚡⚡ Oficjalnie zostałem zawodnikiem federacji Celtic Gladiator Poland ⭐ 14 Marca Bełchatów . Liczę na…

Gepostet von BONUS BGC am Mittwoch, 5. Februar 2020